E-book o prasowaniu kwiatów

Napisałam e-booka.

Mogłabym tutaj skończyć, bo te dwa zdania zamykają w sobie wszystko, ale chcę tę opowieść rozwinąć. Pisanie i kwiaty to moje największe pasje. Długo na moim koncie na IG w opisie miałam tekst w stylu: "Kocham kwiaty i pisanie. Nie wiem, co bardziej". I wciąż musiałabym się zastanawiać nad najlepszą odpowiedzią. Od samego początku Prasowanych Kwiatków wiedziałam, że chcę pisać o kwiatach. Czekałam tylko na czas, kiedy będę już pewna swoich umiejętności. Kiedy będę mogła powiedzieć, że mam wiedzę wartą tego, by się nią dzielić. Kiedy będę pewna, że to, co napiszę, wynika z tego co wiem. Z tego, czego się nauczyłam i czego doświadczyłam.
To jest ten moment ❤️

Już 11 maja zaproszę Was do mojej kwiatowej mikropracowni. Podzielę się z Wami podstawami wiedzy, którą nabywałam trzy lata. I nie ukrywam, że to będzie jeden z ważniejszych dni w istnieniu Prasowanych Kwiatków.

Dla kogo będzie e-book?
???? Dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z prasowaniem kwiatów.
???? Dla początkujących w prasowaniu i poszukujących wsparcia.
???? Dla tych, którzy trochę już umieją, a chcą wiedzieć więcej.
???? Dla szukających pasji, zaciekawionych - czym jest prasowanie kwiatów.


To e-book o tym, jak prawidłowo rozpocząć proces prasowania kwiatów. O pracy z materiałem roślinnym, o narzędziach, o tworzeniu kompozycji.

To nie jest e-book o tym, jak prasować bukiety ślubne. Choć - zarówno dla hobbystów, jak i dla profesjonalistów - podstawa, którą się z Wami dzielę, jest absolutnie taka sama.

E-book będzie w sprzedaży przez moją stronę internetową i będzie to jedyne miejsce, gdzie go kupicie.

Nie mogę się doczekać ❤️❤️❤️❤️