KONSERWACJA BUKIETU ŚLUBNEGO TO WSPANIAŁY SPOSÓB NA ZACHOWANIE WSPOMNIEŃ I EMOCJI NA DŁUGIE LATA.


ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA SKORZYSTANIE Z MOJEJ USŁUGI, POZWÓL, ŻE PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ KILKOMA CENNYMI INFORMACJAMI.
Pamiętaj, że kwiaty to naturalny materiał, który z biegiem lat będzie ulegał zmianom.
Proces tworzenia kwiatowych obrazów w pracowni Prasowanych Kwiatków przebiega całkowicie naturalnie.

Zatem:

· Przedmiotem konserwacji bukietu nie są jego kolory, a wartość sentymentalna, która kryje się w kwiatach. Niektóre kwiaty zmienią odcienie już w procesie prasowania (np. biel stanie się beżowa, czerwona róża zmieni kolor na bordowy, jasnoróżowe kwiaty wpadną w odcienie beżu i kawy z mlekiem, białe ostróżki staną się delikatnie niebieskie). To całkowicie naturalny proces i bardzo pasjonujący. Bukiet zamknięty w ramie będzie dojrzewał tak samo, jak dojrzewać będzie miłość jego właścicieli. Kwiatowy obraz będzie z biegiem lat wytracał kolory i jest to proces naturalny, który nie stanowi podstawy do reklamacji.

· Procesy zachodzące w kwiatach mogą sprawić, że na dno ramy (np. po jej transporcie) opadnie jakiś drobny element (ale naprawdę drobny jak na przykład pyłek, drobne fragmenty płatków, czy zieleniny), który obsypał się z kompozycji. To również naturalne i z biegiem czasu - nieuniknione (to jednak nie znaczy, że pewnego dnia cały twój obraz będzie leżał na dnie ramy ;)

· Kwiatami w ramie należy się odpowiednio opiekować. Obraz nie może znajdować się w miejscu bezpośrednio nasłonecznionym (obrazy wieszamy na ścianach, na które nie padają promienie słoneczne), wilgotnym, ani w pobliżu grzejnika (gdzie dochodzi do częstych zmian temperatur). Dzięki temu dłużej będziesz cieszyć się jego walorami kolorystycznymi.

Jeśli nie akceptujesz tego, co powyżej - zastanów się nad inną formą konserwacji. Jeśli jednak w dalszym ciągu chcesz uprasować swój bukiet, zapraszam Cię do zakładki CENNIK.

Aby rezerwacja była skuteczna, przyjmuję 200 zł zadatku.